Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Termin realizacji zależy od odnotowania przez IKMJ Twojej wpłaty!

Termin realizacji wynika z odnotowania przez nas płatności.

Jeśli w zamówieniu mamy do czynienia z udostępnieniem plików lub egzaminów w zależności od wybranego sposobu płatności pliki zostaną udostępnione:
– automatycznie po prawidłowej płatności elektronicznej
– do 3 dni roboczych po odnotowaniu przez IKMJ płatności w przypadku płatności przelewem

Jeśli zamówienie dotyczy szkoleń, termin realizacji jest podany na stronie produktu.
Jeśli zamówienie dotyczy usług (audytów, konsultacji, itp.), przy których na stronie produktu nie podano terminu realizacji będziemy się z Tobą kontaktować najpóźniej do 3 dni roboczych (patrz Formy płatności).

Nie realizujemy zamówień za pobraniem lub nieopłaconych!

Jeśli wybierzesz sposób płatności Paynow lub Blue Media – zakupione produkty (pliki lub egzaminy) będą udostępnione automatycznie po dokonaniu płatności online.

Po płatności przelewem będziesz czekał najdłużej na udostępnienie, nawet do trzech dni roboczych, gdyż produkty udostępnimy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Dostępność produktów

Ilość produktów w naszym sklepie jest nieograniczona.

 

 

Faktury VAT

Faktura Proforma jest wystawiania na Twoje życzenie i jest ona jedynie ofertą handlową. Nie jest fakturą wystawianą w rozumieniu Ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. 2004 nr 54 poz. 535 z późniejszymi zmianami).

Do każdego zamówienia wystawimy Fakturę VAT i zostanie przekazana wyłącznie drogą elektroniczną w formacie PDF na adres e-mail wskazany podczas składania zamówienia.

Koszyk